Fotowoltaika-jelenia-gora

669-206-826

INSTALACJA  DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

UMÓW MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

GROWATT POLSKA

jelenia gora panele fotowoltaiczne, fotowoltaika jelenia gora, fotowoltaika sprzedaz montaż serwis jelenia gora

Inwerter Fotowoltaiczny oraz Moduły z SELFA

 

Z myślą o Państwa spokoju i wygodzie, przygotowaliśmy rozbudowaną sieć autoryzowanych punktów serwisowych rozesłanych na terenie całego kraju. Mimo, że korzystanie z nich może nie być codziennością, ich dostępność stanowi dla naszych klientów pewność natychmiastowego wsparcia w przypadku jakichkolwiek niespodziewanych sytuacji.

 

Firma przyjazna środowisku - wykorzystujemy 100% energii słonecznej

 

 

 

Solidność na lata - nawet 30 lat gwarancji polskiego producenta

Podczas wyboru modułów fotowoltaicznych oferowanych przez firmę SELFA, otrzymują Państwo nie tylko solidność gwarancji producenta, ale także MOC POLSKIEJ GWARANCJI! Co więcej, korzystając z naszych usług w Solaryag, otrzymują Państwo dodatkową wartość – naszą opiekę po gwarancyjną.

Przykładamy wielką wagę do długotrwałych relacji z naszymi klientami, dlatego nasza opieka nie kończy się wraz z upływem okresu gwarancyjnego. Jako Solaryag, oferujemy kompleksową opiekę po gwarancyjną, której celem jest zapewnienie, że Państwa instalacja fotowoltaiczna działa optymalnie przez cały czas jej użytkowania. Wszystko to potęguje MOC POLSKIEJ GWARANCJI, zapewniając Państwu pełne zaufanie do naszych produktów i usług.

 

Trwała technologia – panele odporne na trudne warunki atmosferyczne: grad, wiatr i śnieg

 

Nasze moduły fotowoltaiczne, tworzone z niezwykłą dbałością o detale oraz z użyciem materiałów najwyższej jakości, gwarantują niezrównaną trwałość i niezawodność nawet w najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych. Co więcej, montaż  przez naszą zaufaną firmę, SOLARYAG GRZEGORZ KULIKOWSKI, zapewnia dodatkowe zaufanie do solidności i profesjonalizmu naszej pracy. Z naszymi modułami, możecie być Państwo pewni inwestycji, która przetrwa próbę czasu, dając maksymalne korzyści z zielonej energii.

 

 

Powierzchnia samoczyszcząca - komfort użytkowania paneli PV.  Nie musisz pamiętać o częstym i kłopotliwym myciu paneli

Wyjątkowość naszych modułów fotowoltaicznych firmy Selfa wynika z zastosowania innowacyjnej powierzchni samoczyszczącej SELF-C. Dzięki niej, nasze panele zwykle nie wymagają dodatkowego mycia, ponieważ większość zanieczyszczeń usuwana jest automatycznie za sprawą opadów atmosferycznych oraz promieniowania UV. Ta unikalna technologia, w połączeniu z polskim pochodzeniem i doskonałym wykonaniem, czyni nasze moduły fotowoltaiczne wyjątkowym rozwiązaniem na rynku, zapewniającym maksymalną wydajność oraz komfort użytkowania.