Opis
AU12KETH 12kW Austa
Karta Katalogowa: AU12KETH 12kW Austa
Producent: AU12KETH
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag


zł 4,686.74 brutto zł 3,810.36 netto
AU12KETH 12kW Austa
V-Tac
AU12KETH 12kW Austa_instruction_manual_en
AU12KETH 12kW Austa_raport_emc
AU12KETH 12kW Austa_technical_sheet_en
AU12KETH 12kW Austa_instrukcja_uzytkowania_pl
AU12KETH 12kW Austa_deklaracja_zgodnosci
AU12KETH 12kW Austa_karta_produktu_pl
AU12KETH 12kW Austa_warunki_gwarancji
AU12KETH AUSTA 3-FAZOWY WYSOKONAPIĘCIOWY INWERTER HYBRYDOWY O MOCY 12kW, max input 18A/36A, 2 MPPT, 1/2 string/MPPT, wifi; meter, Bateria 160~700V, Max. prąd ładowania / rozładowania 30A, 520*400*230mm, 28kgs; IP66; 10 lat gwarancji
Brak w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Karta Katalogowa: AU12KETH 12kW Austa
Producent: AU12KETH
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag


| Waga | 30 kg |
|---|
Aktualna cena produktu AU12KETH 12kW Austa znajduje się w sekcji ceny na górze strony.
Bieżąca dostępność produktu AU12KETH 12kW Austa jest pokazana obok ceny na górze strony.
Informacje o magazynie i możliwym odbiorze produktu AU12KETH 12kW Austa znajdują się w sekcji magazynowej.
Koszt dostawy produktu AU12KETH 12kW Austa jest widoczny przy dostępnej metodzie transportu.
Opis, zastosowanie i najważniejsze informacje o produkcie AU12KETH 12kW Austa znajdują się w sekcji opisu.
Karta katalogowa i dokumenty produktu AU12KETH 12kW Austa znajdują się w sekcji plików do pobrania.
AU12KETH 12kW Austa jest wysyłany po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl. Zwykle w kolejnym dniu roboczym towar jest kompletowany, pakowany i przekazywany firmie transportowej.
Po nadaniu przesyłki wysyłamy klientowi wiadomość e-mail z informacją o statusie zamówienia, numerami listów przewozowych oraz – jeśli jest dostępny – bezpośrednim linkiem umożliwiającym śledzenie przesyłki.
AU12KETH 12kW Austa jest dostępny do odbioru osobistego po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl i przygotowaniu towaru w magazynie.
Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru, klient otrzyma od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. W wiadomości przekażemy dokładny adres magazynu, szczegółowe informacje dotyczące odbioru oraz numer telefonu kontaktowego do magazynu lub osoby odpowiedzialnej za wydanie towaru.

W magazynie: 18

W magazynie: 1

🔥Promocja −26%W magazynie: 1
