Opis
Wyłącznik nadprądowy 3P 25A B C45N
Platformy: PVsklep, PVhurt.pl, PVhurt.de
Rekomendują: PVfahowcy.pl


24.48 zł Pierwotna cena wynosiła: 24.48 zł.23.22 złAktualna cena wynosi: 23.22 zł. brutto 18.88 zł netto
54 w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Platformy: PVsklep, PVhurt.pl, PVhurt.de
Rekomendują: PVfahowcy.pl


| Waga | 0.3 kg |
|---|---|
| Nazwa Dostawcy | PVhurt.pl Anna Kulikowska Nip |
| Adres Dostawcy i Kontakt | Polska, 59-623 Pasiecznik E-mail |
| Osoba Odpowiedzialna za GPSR | Dyrektor Grzegorz Kulikowski E-mail zamowienia@pvhurt.pl |
| Nazwa Dystrybutora | TIM SA |
| Adres Dystrybutora | 53-612 Wrocław ul. Jaworska 13 |
| Producent | ROGY |
| Nazwa Produktu | Bezpiecznik B 25A |
| Model | Bezpiecznik B 25A C45N 3P |
| Stan Produktu | Nowy |
| SKU Produktu | Bezpiecznik B 25A C45N 3P (P) |
| Karty Katalogowe | Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta. |
| Certyfikaty | Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta. |

W magazynie: 141

W magazynie: 109

W magazynie: 37

W magazynie: 146
