Opis
Dyness TP11 11,52kWh
Karta katalogowa: Dyness TP11 11,52kWh
Producent: Dyness
Platformy: PVsklep.pl, PVhurt.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag, PVhurt.fr


zł 13,776.33 Pierwotna cena wynosiła: zł 13,776.33.zł 12,932.02Aktualna cena wynosi: zł 12,932.02. brutto zł 10,513.84 netto
Dyness TP11 11,52kWh
Dyness TP11 11,52kWh GWARANCJA
Dyness TP11 11,52kWh KARTA-KATALOGOWA
Dyness TP11 11,52kWh CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CEI 0-21
Dyness TP11 11,52kWh INSTRUKCJA-MONTAZU
Dyness TP11 11,52kWh CERTYFIKAT ZGODNOŚCI EN IEC 61000
Dyness TP11 11,52kWh CERTYFIKAT ZGODNOŚCI EN IEC 62040-1
Dyness TP11 11,52kWh CERTYFIKAT ZGODNOŚCI EN IEC 62619
Dyness TP11 11,52kWh CERTYFIKATZGODNOŚCI LVD 2014_35_EU
3 w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Karta katalogowa: Dyness TP11 11,52kWh
Producent: Dyness
Platformy: PVsklep.pl, PVhurt.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag, PVhurt.fr


| Waga | 250 kg |
|---|
Aktualna cena produktu Dyness TP11 11,52kWh znajduje się w sekcji ceny na górze strony.
Bieżąca dostępność produktu Dyness TP11 11,52kWh jest pokazana obok ceny na górze strony.
Informacje o magazynie i możliwym odbiorze produktu Dyness TP11 11,52kWh znajdują się w sekcji magazynowej.
Koszt dostawy produktu Dyness TP11 11,52kWh jest widoczny przy dostępnej metodzie transportu.
Opis, zastosowanie i najważniejsze informacje o produkcie Dyness TP11 11,52kWh znajdują się w sekcji opisu.
Karta katalogowa i dokumenty produktu Dyness TP11 11,52kWh znajdują się w sekcji plików do pobrania.
Dyness TP11 11,52kWh jest wysyłany po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl. Zwykle w kolejnym dniu roboczym towar jest kompletowany, pakowany i przekazywany firmie transportowej.
Po nadaniu przesyłki wysyłamy klientowi wiadomość e-mail z informacją o statusie zamówienia, numerami listów przewozowych oraz – jeśli jest dostępny – bezpośrednim linkiem umożliwiającym śledzenie przesyłki.
Dyness TP11 11,52kWh jest dostępny do odbioru osobistego po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl i przygotowaniu towaru w magazynie.
Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru, klient otrzyma od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. W wiadomości przekażemy dokładny adres magazynu, szczegółowe informacje dotyczące odbioru oraz numer telefonu kontaktowego do magazynu lub osoby odpowiedzialnej za wydanie towaru.

W magazynie: 3

W magazynie: 6

W magazynie: 30
