Opis
Foxess T6 G3 GD470
Karta Katalogowa: Foxess T6 G3 GD470
Producent:Foxess
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl,PVhurt.de, PVhurt.cz,PVhurt.sk, PVhurt.com
Rekomendują: PVfachowcy


zł 2,477.48 brutto zł 2,014.21 netto
FoxESS T6 G3
19 w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Karta Katalogowa: Foxess T6 G3 GD470
Producent:Foxess
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl,PVhurt.de, PVhurt.cz,PVhurt.sk, PVhurt.com
Rekomendują: PVfachowcy


| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Nazwa Produktu | FoxESS T6-G3-GD470 |
Aktualna cena produktu Foxess T6 G3 GD470 znajduje się w sekcji ceny na górze strony.
Bieżąca dostępność produktu Foxess T6 G3 GD470 jest pokazana obok ceny na górze strony.
Informacje o magazynie i możliwym odbiorze produktu Foxess T6 G3 GD470 znajdują się w sekcji magazynowej.
Koszt dostawy produktu Foxess T6 G3 GD470 jest widoczny przy dostępnej metodzie transportu.
Opis, zastosowanie i najważniejsze informacje o produkcie Foxess T6 G3 GD470 znajdują się w sekcji opisu.
Karta katalogowa i dokumenty produktu Foxess T6 G3 GD470 znajdują się w sekcji plików do pobrania.
Foxess T6 G3 GD470 jest wysyłany po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl. Zwykle w kolejnym dniu roboczym towar jest kompletowany, pakowany i przekazywany firmie transportowej.
Po nadaniu przesyłki wysyłamy klientowi wiadomość e-mail z informacją o statusie zamówienia, numerami listów przewozowych oraz – jeśli jest dostępny – bezpośrednim linkiem umożliwiającym śledzenie przesyłki.
Foxess T6 G3 GD470 jest dostępny do odbioru osobistego po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl i przygotowaniu towaru w magazynie.
Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru, klient otrzyma od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. W wiadomości przekażemy dokładny adres magazynu, szczegółowe informacje dotyczące odbioru oraz numer telefonu kontaktowego do magazynu lub osoby odpowiedzialnej za wydanie towaru.

W magazynie: 23

W magazynie: 28

W magazynie: 16

W magazynie: 19


W magazynie: 2
🔥Promocja −23%W magazynie: 5

🔥Promocja −26%W magazynie: 14
