Opis
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM
Karta Katalogowa: JA Solar 635W N-TYPE 1500MM
Producent:JA Solar
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag


zł 307.27 brutto zł 249.81 netto
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM GWARANCJA JASOLAR OPROCZ BIFACIAL
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM PL CERTYFIKAT TUV
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM INSTRUKCJA_INSTALACJI_MODULOW_BIFACJALNYCH_01
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM PL 610 635 LB KARTA KATL
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM CERTYFIKAT NEPD
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM DEKLARACJA ZGODNOSCI
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM MONO PID CERTYFIKAT
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM MONO TUV CERTYFIKAT
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM DEKLARACJA OD PRODUCENTA
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM D 40 TUV CE
Wymiary:30.000000 x 1134.000000 x 34.600000
Waga: 34.600000
Brak w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Karta Katalogowa: JA Solar 635W N-TYPE 1500MM
Producent:JA Solar
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag


| Waga | 30 kg |
|---|
Aktualna cena produktu JA Solar 635W N-TYPE 1500MM znajduje się w sekcji ceny na górze strony.
Bieżąca dostępność produktu JA Solar 635W N-TYPE 1500MM jest pokazana obok ceny na górze strony.
Informacje o magazynie i możliwym odbiorze produktu JA Solar 635W N-TYPE 1500MM znajdują się w sekcji magazynowej.
Koszt dostawy produktu JA Solar 635W N-TYPE 1500MM jest widoczny przy dostępnej metodzie transportu.
Opis, zastosowanie i najważniejsze informacje o produkcie JA Solar 635W N-TYPE 1500MM znajdują się w sekcji opisu.
Karta katalogowa i dokumenty produktu JA Solar 635W N-TYPE 1500MM znajdują się w sekcji plików do pobrania.
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM jest wysyłany po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl. Zwykle w kolejnym dniu roboczym towar jest kompletowany, pakowany i przekazywany firmie transportowej.
Po nadaniu przesyłki wysyłamy klientowi wiadomość e-mail z informacją o statusie zamówienia, numerami listów przewozowych oraz – jeśli jest dostępny – bezpośrednim linkiem umożliwiającym śledzenie przesyłki.
JA Solar 635W N-TYPE 1500MM jest dostępny do odbioru osobistego po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl i przygotowaniu towaru w magazynie.
Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru, klient otrzyma od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. W wiadomości przekażemy dokładny adres magazynu, szczegółowe informacje dotyczące odbioru oraz numer telefonu kontaktowego do magazynu lub osoby odpowiedzialnej za wydanie towaru.
Powiadom mnie, gdy produkt wróci do sprzedaży
Zostaw dane, a wyślemy Ci jednorazowe powiadomienie, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
