Opis
Klema końcowa 30mm srebrna
Platformy: PVsklep, PVhurt.pl, PVhurt.de
Rekomendują: PVfahowcy.pl
1.15 zł brutto 0.94 zł netto
1075 w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Nazwa Dostawcy | PVhurt.pl Anna Kulikowska Nip |
| Adres Dostawcy i Kontakt | Polska, 59-623 Pasiecznik E-mail |
| Osoba Odpowiedzialna za GPSR | Dyrektor Grzegorz Kulikowski E-mail zamowienia@pvhurt.pl |
| Nazwa Dystrybutora | Heysolar Sp. z o.o. |
| Adres Dystrybutora | ul. Katowicka 8A, 46-200, Kluczbork |
| Producent | Heysolar |
| Nazwa Produktu | Klema końcowa 30mm srebrna |
| Model | Klema końcowa 30mm srebrna |
| Stan Produktu | Nowy |
| SKU Produktu | Klema końcowa 30mm srebrna (P) |
| Karty Katalogowe | Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta. |
| Certyfikaty | Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta. |
