Opis
Klema Końcowa 35mm Czarna (Outlet)
Platformy: PVsklep.pl, PVhurt.pl,PVhurt.de, PVhurt.cz
Rekomendują: PVfahowcy.pl, SOLARYAG

0.25 zł brutto 0.20 zł netto
Klema Końcowa 35mm Czarna (Outlet)
Produkt nosi ślady użytkowania możliwe przetarcia, Outlet nie podlega zwrotowi.
Brak w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Platformy: PVsklep.pl, PVhurt.pl,PVhurt.de, PVhurt.cz
Rekomendują: PVfahowcy.pl, SOLARYAG

| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Nazwa Dostawcy | PVhurt.pl Anna Kulikowska Nip |
| Adres Dostawcy i Kontakt | Polska, 59-623 Pasiecznik E-mail |
| Osoba Odpowiedzialna za GPSR | Dyrektor Grzegorz Kulikowski E-mail zamowienia@pvhurt.pl |
| Nazwa Dystrybutora | Heysolar Sp. z o.o. |
| Adres Dystrybutora | ul. Katowicka 8A, 46-200, Kluczbork |
| Producent | Heysolar |
| Nazwa Produktu | Klema Końcowa 35mm Czarna |
| Model | Klema Końcowa 35mm Czarna |
| Stan Produktu | Nowy |
| SKU Produktu | Klema Końcowa 35mm Czarna (P) |
| Karty Katalogowe | Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta. |
| Certyfikaty | Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta. |

W magazynie: 19443
🔥Promocja −20%W magazynie: 3

W magazynie: 25977
