Klema Końcowa 35mm srebrna
1.41 zł brutto 1.14 zł netto
Klema Końcowa 35mm srebrna End Clamp 35mm Silver
Przybliżony adres magazynu: Zadaj pytanie dotyczące produktu, a my wrócimy z odpowiedzią w możliwie najkrótszym czasie.Dane przygotowane na podstawie informacji przekazanych przez PVhurt.
1378 w magazynie
Oferta B2B
Sprawdź cenę hurtową tego produktu
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Dostawa pod drzwi czy odbiór osobisty? 🏠🤝
Hurtownia Fotowoltaiczna • Profesjonalne pakowanie • Bezpieczna wysyłka • Ubezpieczona paczka 📦 Wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty 💳
Odbiór z pakowaniem lub bez — Ty decydujesz
🛡️ Ubezpieczona przesyłka – zero ryzyka!
📦 Profesjonalne pakowanie – bezpiecznie od nas do Ciebie
- ...
💰 Cena dostawy to nie tylko kurier.
Uwzględnia także pakowanie, paletę bezzwrotną, ubezpieczenie, koszty logistyczne, a w przypadku niektórych produktów (np. baterii) – specjalne warunki transportu, jak wysyłka ADR.
Wybierz metodę w koszyku/kasie. Ceny mogą się różnić w zależności od adresu i ilości.
- ...
📦 Profesjonalne pakowanie zgodne z najwyższymi standardami logistycznymi
Zapewniamy staranne zabezpieczenie przesyłek, zgodne z wymaganiami branży i oczekiwaniami naszych klientów.
📍 Gdzie znajduje się produkt?
Przybliżona lokalizacja magazynu widoczna jest w karcie produktu.
Dzięki temu wiesz, skąd zostanie nadana przesyłka – to przydatne, jeśli zależy Ci na szybkim czasie dostawy lub planujesz odbiór osobisty 🚚⏱️
Zadaj pytanie do produktu
Informacje dodatkowe
| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Nazwa Dostawcy | PVhurt.pl Anna Kulikowska Nip |
| Adres Dostawcy i Kontakt | Polska, 59-623 Pasiecznik E-mail |
| Osoba Odpowiedzialna za GPSR | Dyrektor Grzegorz Kulikowski E-mail zamowienia@pvhurt.pl |
| Nazwa Dystrybutora | Heysolar Sp. z o.o. |
| Adres Dystrybutora | ul. Katowicka 8A, 46-200, Kluczbork |
| Producent | Heysolar |
| Nazwa Produktu | Klema Końcowa 35mm srebrna |
| Model | Klema Końcowa 35mm srebrna |
| Stan Produktu | Nowy |
| SKU Produktu | Klema Końcowa 35mm srebrna (P) |
| Karty Katalogowe | Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta. |
| Certyfikaty | Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta. |
Brak danych GPSR do wyświetlenia.







