Opis
Pur Lubań
Karta katalogowa: Pur Lubań
Producent: Pur
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, Solaryag.pl

zł 4.52 brutto zł 3.67 netto
Pur Lubań to nowoczesna metoda izolacji natryskowej, wykonywana lokalnie przy użyciu piany Purex NG 0808 NF B2 LSU. Nasze realizacje obejmują poddasza, dachy, stropy i fundamenty – zawsze z dokumentacją i najwyższą jakością wykonania.
️ Co oferujemy w Lubaniu?
Pur Lubań to skuteczna ochrona przed utratą ciepła, wilgocią i wysokimi rachunkami. Technologia PUR gwarantuje długowieczność i efektywność przez dekady.
Dokumentacja techniczna:
✅ Dlaczego PUR w Lubaniu?
Pur Lubań to profesjonalna usługa z polską pianą, realną gwarancją i lokalnym wykonaniem. Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną wycenę!
Kontakt do zamówień:
️ Poniedziałek – Piątek
⏰ Godziny pracy: 8:00 – 16:00
Rozmawiamy po polsku:
+48 536 119 865
Mówimy po polsku i niemiecku:
+48 570 044 519
✉️ E-mail do zamówień:
info@pvhurt.pl
Zamów izolację PUR w Lubaniu – lokalnie, skutecznie i z gwarancją.
200 w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Karta katalogowa: Pur Lubań
Producent: Pur
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, Solaryag.pl

| Waga | 30 kg |
|---|
Aktualna cena produktu Pur Lubań znajduje się w sekcji ceny na górze strony.
Bieżąca dostępność produktu Pur Lubań jest pokazana obok ceny na górze strony.
Informacje o magazynie i możliwym odbiorze produktu Pur Lubań znajdują się w sekcji magazynowej.
Koszt dostawy produktu Pur Lubań jest widoczny przy dostępnej metodzie transportu.
Opis, zastosowanie i najważniejsze informacje o produkcie Pur Lubań znajdują się w sekcji opisu.
Karta katalogowa i dokumenty produktu Pur Lubań znajdują się w sekcji plików do pobrania.
Pur Lubań jest wysyłany po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl. Zwykle w kolejnym dniu roboczym towar jest kompletowany, pakowany i przekazywany firmie transportowej.
Po nadaniu przesyłki wysyłamy klientowi wiadomość e-mail z informacją o statusie zamówienia, numerami listów przewozowych oraz – jeśli jest dostępny – bezpośrednim linkiem umożliwiającym śledzenie przesyłki.
Pur Lubań jest dostępny do odbioru osobistego po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl i przygotowaniu towaru w magazynie.
Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru, klient otrzyma od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. W wiadomości przekażemy dokładny adres magazynu, szczegółowe informacje dotyczące odbioru oraz numer telefonu kontaktowego do magazynu lub osoby odpowiedzialnej za wydanie towaru.


W magazynie: 200


W magazynie: 200


W magazynie: 200


W magazynie: 200
