Opis
Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S
Karta Katalogowa: Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag

zł 65.14 brutto zł 52.96 netto
Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S 12/24 – 10A
Dane techniczne
Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S 12/24 – 10A Karta kataogowa
Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S 12/24 – 10A Instrukcja
Brak w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Karta Katalogowa: Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag

| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Deklaracja Zgodności GPSR | http://pvhurt.com.ua/wp-content/uploads/2024/12/GPSR.pdf |
| Karty, Certyfikaty etc. | https://pvhurt.pl/up |
| Zwroty/Reklamacje/Skargi | https://pvhurt.pl/hurtownia-fotowoltaiczna-reklamacje/ |
| Procedury Reklamacyjne | http://pvhurt.com.ua/wp-content/uploads/2024/12/PR.pdf |
| Kontakt - Zamówienia | E-mail: zamowienia@pvhurt.pl |
Aktualna cena produktu Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S znajduje się w sekcji ceny na górze strony.
Bieżąca dostępność produktu Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S jest pokazana obok ceny na górze strony.
Informacje o magazynie i możliwym odbiorze produktu Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S znajdują się w sekcji magazynowej.
Koszt dostawy produktu Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S jest widoczny przy dostępnej metodzie transportu.
Opis, zastosowanie i najważniejsze informacje o produkcie Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S znajdują się w sekcji opisu.
Karta katalogowa i dokumenty produktu Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S znajdują się w sekcji plików do pobrania.
Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S jest wysyłany po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl. Zwykle w kolejnym dniu roboczym towar jest kompletowany, pakowany i przekazywany firmie transportowej.
Po nadaniu przesyłki wysyłamy klientowi wiadomość e-mail z informacją o statusie zamówienia, numerami listów przewozowych oraz – jeśli jest dostępny – bezpośrednim linkiem umożliwiającym śledzenie przesyłki.
Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S jest dostępny do odbioru osobistego po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl i przygotowaniu towaru w magazynie.
Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru, klient otrzyma od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. W wiadomości przekażemy dokładny adres magazynu, szczegółowe informacje dotyczące odbioru oraz numer telefonu kontaktowego do magazynu lub osoby odpowiedzialnej za wydanie towaru.


W magazynie: 31

W magazynie: 13


W magazynie: 18
