Opis
Śruba imbusowa M8x30mm
Śruba imbusowa nierdzewna M8x30 do montażu paneli fotowoltaicznych oraz systemów solarnych.
Śruby stosowane do ram / klem o wysokości 35 mm.
0.72 zł brutto 0.58 zł netto
Brak w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Śruba imbusowa nierdzewna M8x30 do montażu paneli fotowoltaicznych oraz systemów solarnych.
Śruby stosowane do ram / klem o wysokości 35 mm.
| Waga | 0.05 kg |
|---|---|
| Nazwa Dostawcy | PVhurt.pl Anna Kulikowska Nip |
| Adres Dostawcy i Kontakt | Polska, 59-623 Pasiecznik E-mail |
| Osoba Odpowiedzialna za GPSR | Dyrektor Grzegorz Kulikowski E-mail zamowienia@pvhurt.pl |
| Nazwa Dystrybutora | STALMUT Marek Maśka Spółka Jawna |
| Adres Dystrybutora | 43-346 Bielsko-Biała ul. Mazańcowicka 116 |
| Producent | Mafot – dystrybutor |
| Nazwa Produktu | Śruba imbusowa |
| Model | Śruba imbusowa M8x30mm |
| Stan Produktu | Nowy |
| SKU Produktu | Śruba imbusowa M8x30mm (P) |
| Karty Katalogowe | Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta. |
| Certyfikaty | Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta. |
