Opis
Trina 500 W Vertex S+ Dual Glass BF
Karta katologowa:Trina 500 W Vertex S+ Dual Glass BF
Producent: Trina
Platformy: PVhurt.pl, PVhurt.de, PVsklep.pl,PVhurt.cz ,PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag


zł 203.25 brutto zł 165.24 netto
Trina 500 W Vertex S+ Dual Glass BF – panel fotowoltaiczny bifacial, trwała budowa i efektywna produkcja energii w nowoczesnych instalacjach.
#Karta katalogowa – Trina Vertex S+ NEG18R.28 2024 (PL)
Certificate TÜV – Trina Dual Glass IEC 61215_61730 Rev.50 (EN)
Certyfikat autoryzowanego dystrybutora – Trina Solar (PL)
Brak w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Karta katologowa:Trina 500 W Vertex S+ Dual Glass BF
Producent: Trina
Platformy: PVhurt.pl, PVhurt.de, PVsklep.pl,PVhurt.cz ,PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag


| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Producent | Trina Solar |
| Nazwa Produktu | TSM-500NEG18R.28 |
Aktualna cena produktu Trina 500 W Vertex S+ Dual Glass BF znajduje się w sekcji ceny na górze strony.
Bieżąca dostępność produktu Trina 500 W Vertex S+ Dual Glass BF jest pokazana obok ceny na górze strony.
Informacje o magazynie i możliwym odbiorze produktu Trina 500 W Vertex S+ Dual Glass BF znajdują się w sekcji magazynowej.
Koszt dostawy produktu Trina 500 W Vertex S+ Dual Glass BF jest widoczny przy dostępnej metodzie transportu.
Opis, zastosowanie i najważniejsze informacje o produkcie Trina 500 W Vertex S+ Dual Glass BF znajdują się w sekcji opisu.
Karta katalogowa i dokumenty produktu Trina 500 W Vertex S+ Dual Glass BF znajdują się w sekcji plików do pobrania.
Trina 500 W Vertex S+ Dual Glass BF jest wysyłany po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl. Zwykle w kolejnym dniu roboczym towar jest kompletowany, pakowany i przekazywany firmie transportowej.
Po nadaniu przesyłki wysyłamy klientowi wiadomość e-mail z informacją o statusie zamówienia, numerami listów przewozowych oraz – jeśli jest dostępny – bezpośrednim linkiem umożliwiającym śledzenie przesyłki.
Trina 500 W Vertex S+ Dual Glass BF jest dostępny do odbioru osobistego po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl i przygotowaniu towaru w magazynie.
Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru, klient otrzyma od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. W wiadomości przekażemy dokładny adres magazynu, szczegółowe informacje dotyczące odbioru oraz numer telefonu kontaktowego do magazynu lub osoby odpowiedzialnej za wydanie towaru.
🔥Promocja −12%W magazynie: 3439

W magazynie: 787
