Opis
UNIbox Uni-1 Obudowa 400x300x166mm IP65 z płytą montażową
Dostawcy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de
Polecają: PVfachowcy

194.56 zł brutto 158.18 zł netto
Unibox Obudowa 400x300x166mm IP65
Unibox Obudowa 400x300x166mm IP65
1 w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Dostawcy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de
Polecają: PVfachowcy

| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Nazwa Dostawcy | PVhurt.pl Anna Kulikowska Nip |
| Adres Dostawcy i Kontakt | Polska, 59-623 Pasiecznik E-mail |
| Osoba Odpowiedzialna za GPSR | Dyrektor Grzegorz Kulikowski E-mail zamowienia@pvhurt.pl |
| Nazwa Dystrybutora | TIM SA |
| Adres Dystrybutora | 53-612 Wrocław ul. Jaworska 13 |
| Producent | Elektro – Plast |
| Nazwa Produktu | Unibox Obudowa |
| Model | Unibox Obudowa 400x300x166mm IP65 |
| Stan Produktu | Nowy |
| SKU Produktu | Unibox Obudowa 400x300x166mm IP65 (P) |
| Karty Katalogowe | Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta. |
| Certyfikaty | Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta. |
